ВОРКШОП ревіталізація площі Митної відбувався 16 – 21.06.2014. Упродовж п’яти днів команда молодих архітекторів опрацьовувала проект ревіталізації площі Митної.

Спочатку досліджували проблеми і шукали позитиви на місцевості, спілкувалися з користувачами площі: з продавчинею морозива, завдиректора Поліграфічного коледжу, зі студентами і просто відвідувачами площі.

Далі працювали над концепцією і разом із тим проектували вуличні меблі: крім того, що вони мали стати зручними, дешевими і простими у виготовленні, меблі мали провокувати людей до нестандартної поведінки: пройтися босоніж вздовж фонтану, полежати у центрі міста, дивлячись як небом пропливають хмари.

Під час практичної частини воркшопу учасники втілювали в життя прототипи вуличних меблів. В результаті на площі митній постали: лавка з пірсами для баламкання ногами у воді і лавко-лежак, пристосований для споглядання неба у місті.

ВОРКШОП відбувався у рамках Майстерні Міста (GIZ) та у співпраці з Інститутом міста й Управлінням охорони історичного середовища.

ПРОЕКТ ревіталізації площі Митної повністю можна побачити за посиланням:

ВІДЕОЗВІТ за посиланням:

ФОТОЗВІТ тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.728208827220513.1073741832.521716517869746&type=1

Про воркшоп ПИСАЛИ:

Архітектори проекту ревіталізації хотіли, перш за все, повернути площі ідентичність та зробити її затишною  і функціональною. На їхню думку, облаштувати  Митну треба так, щоб вона почала асоціюватися у львів’ян  з музеєм, мистецтвом і студентами. Що ж у них вийшло?
http://tvoemisto.tv/news/chy_zatsvitut_rayski_yabluni_na_ploshchi_mytniy_64612.html 
 
У рамках Майстерні Міста у червні молоді львівські архітектори ініціювали результативну урбаністичну акцію. Urbanideas провели воркшоп з метою ревіталізації площі Митної – і як результат, маємо чудові вуличні меблі, які прикрасили цю локацію та вже стали новим місцем для відпочинку.
http://afishalviv.net/news/ua/prostir-mista-lavkolezhaki-pershij-krok-do-revitalizaciji-ploshi-mitnoji/
 
За тиждень часу були спроектовані та змонтовані лавки-лежаки, які одразу стали використовуватись за призначенням — тут сидять, лежать та відпочивають люди. Вартість встановлення лавочок склала 2000 грн, їх розробили та встановили учасники воркшопу.
http://www.postpaper.com.ua/special/mm2014/magazine/ploshcha_mytna.html#.U7gv7_l_u5U
 
 1 (1) 1 (2) 1 (4) 1 (5) 1 (9)A workshop PDF prezentacija copy (19) B workshop PDF prezentacija (1) 5 2 5 1
[:uk]Завантажити файли[:en]Download files