У листопаді 2016 року Urbanideas взяли участь у дуже цікавому заході, організованому СANactions в рамках співпраці з IED Milano (Istituto Europeo di Design) за підтримки Istituto Italiano di Cultura Kiev – Design4Museum разом із тутором Джованні Оттонелло. Учасники працювали над можливим сценарієм розвитку Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum), розробляли декілька варіантів логотипу, який був би доступним для розуміння іноземних гостей музею і легко впізнаваним, визначали напрямок майбутніх заходів. Експонати музею – це предмети народної творчості з персональної колекції Івана Гончара, які зібрані з різних регіонів України і розділені на категорії: живопис, вишиванка, ікони, ін.
Світлина від Urbanideas.У вступному слові Джованні розповів про ключові слова проекту, які повинні бути враховані в ході роботи, та про деталі експозиції на які він звернув увагу, в притаманному для італійців, харизматичному та експресивному стилі. Учасників розділили на 3 групи: організація простору експозиції музею, айдентика музею, івент-наповненя музею.
 
Кінцевий результат роботи представлений у вигляді SWOT-аналізу, tegcloud-у та преліку ключових слів та moodboard з скечами-візіями учасників. Поміж роботою Джовані розповідав про метод самоподачі ‘1 minute in elevator’ та основні принципи подачі порфоліо і його когерентності з еплаєром, його проектами та їх викладом в портфоліо.
Світлина від Urbanideas.Найцікавіші з його тез про портфоліо: – в портфоліо обов’язково треба представитись: деякі учасники прислали бездомні портфоліо, без імені та контактів – розкажіть про свій background: розкажіть про те, як ви досягли рівня, що представляєте. Закордоном цінується не тільки якість та подача проектів, а й прогрес вашого професійного росту і досягнення: де навчались, де працювали, в чому брали участь. Володіння програм та мов теж може розміщуватись на цій сторінці – таке своєрідне CV, але не більше сторінки – ніхто більше не буде читати, а якщо ви супер активний, виділіть щось основне. – портфоліо має бути цільовим, покажіть те, чим би ви хотіли займатись. До прикладу, в Urbanideas є два портфоліо, як громадської організації, яка організовує заходи, конкурси та воркшопи і представляє в ньому цей процес, результат та наслідки, а також як проектної організації, яка виконує технічні креслення і вміє довести проект до реалізації. Світлина від Urbanideas.Варіанти профілю портфоліо для архітектора – різні: архітектура, графічний дизайн, інтер’єри, урбанізм, візуалізації, конструкції та інше, або їх комбінація. – об’єми: Джованні нам розповів, що переглядає портфоліо менше хвилини. Тому якщо у вас воно овер 100500 сторінок з твердою обкладинкою йдіть до видавця і видавайте книгу, але це називатиметься вже якось по-іншому. Портфолі повинне містити тільки квінтесенцію ваших проектів, щоб з першої до останньої сторінки тримати інтригу. -розкажіть про себе: портфоліо є для того, аби в короткий термін пояснити чим ти особливий, поміж мільйонами людей, які так само володіють програмами якими ти володієш. Із портфоліо повинно бути ясно чому ти віддаєш перевагу.
Світлина від Urbanideas.Джованні вважає, що портфоліо може містити тільки один проект, але в ньому варто показати все що можеш, від художньої фотофіксації скечу до рендеру, або навіть реалізації. – схемки: не варто давати багато планів, одного досить навіть без розмірів, краще помістити у портфоліо схемки, що пояснюють ідею від народження. – не дякуйте в кінці!
Світлина від Urbanideas.Текст: Robert Mytrychko Фото: Margo Didichenko Захід що об’єднує: Viktor Zotov СANactions people!
 
 
 
[:uk]Завантажити файли[:en]Download files