Розкажи свою ідею!

Якщо ти плануєш, створюєш чи розвиваєш громадський простір, маєш ідею щодо розвитку інфраструктури свого району чи знаєш як покращити його екологію, то розкажи про свою ідею!
Ми шукаємо історії про реалізовані ідеї та такі, що тільки будуть реалізовуватися. Ідеї про громадські простори міста, коворкінги, ком’юніті-центри, соціальні центри, приміщення спільного використання і шарінг-спейси. Про майданчики для вигулу собак, ідеї з озеленення чи сортування сміття. Ідеї про велодоріжки й громадський транспорт, загалом усе, що може покращити життя в нашому місті!
Опиши економічну і організаційну структуру, як залучаються люди і на кого націлена ця ідея, що і як вона змінить у місті.
Розкажи з чого все починалося і як розвивалася твоя ідея в часі.
Ми опублікуємо вибрані історії, щоб цей позитивний досвід міг поширюватися і надихати інших до дії. Також всі ідеї відобразяться на Карті ідей!
Проект Карта ідей здійснюється в рамках конкурсу соціокультурних проектів “Зробимо Львів кращим!”, проекту “Зміцнення громад заради сталого розвитку міста” Громади в дії Громади в дії за підтримки City Institute/Інститут міста і Управління “Секретаріат ради” ЛМР.

Поділися своєю ідеєю:
1. Додай позначку на карту:
https://drive.google.com/open…
2. Заповни форму за посиланням: https://goo.gl/forms/RWJD4FNdzOTPC5lH3
3. Надішли 3-5 фото, які розповідають про ідею.

[:uk]Завантажити файли[:en]Download files