487248 – 2 місце (1 місця не присуджували)

282839 – 3 місце 

231090 – заохочувальна премія

841321 – заохочувальна премія

Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка», Львівська обласна асоціація малого і середнього підприємництва, ТзОВ «Львівське торгово-виробниче підприємство «Садівник» організовують відкритий студентський архітектурний конкурс для прогресивних творчих пропозицій цілісного архітектурного рішення спортивно-відпочинкового комплексу в природному ландшафті.

Відпочинковий комплекс Гольф-Клуб повинен бути багатофункціональним об’єктом і виконувати функцію придорожнього сервісу та бути ідеально поєднаним із навколишнім ландшафтом селища Запитів Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Реєстрація в конкурсі триває до 31.05.2013. Потрібно вислати заповнену реєстраційну форму

Прийом конкурсних робіт триває до 30.06.2013.

Грошові винагороди:

перше місце – грошова премія в розмірі 6 тис. гривень

друге місце – грошова премія в розмірі 3 тис. гривень

третє місце – дві нагороди по 1,5 тис. гривень

Конкурс є відкритим для студентів архітектурних та художніх навчальних закладів усієї України. У ньому можна брати участь індивідуально та в групі студентів (максимум до 5 осіб), також можна зареєструвати та прислати необмежену кількість робіт (кожна зі своїм шестизначним шифром), що відповідають поставленим цілям та умовам конкурсу (див. Програма та умови).
Конкурсні пропозиції подаються у друкованому та електронному форматі.
Уся інформація доступна для скачування на сайті конкурсу: www.urbanideas.com.ua
Усі запитання можна поставити через е-мейл: project.mb.lp@gmail.com.
Крім того, роботи усіх учасників будуть експонуватися на виставці протягом 2-х тижнів, що відбуватиметься у НУ «Львівська політехніка» та будуть опубліковані на сайті конкурсу.

 

[:uk]Завантажити файли[:en]Download files